Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel Manisa'da...

27.04.2024

Cumhuriyet Halk Partisi,CHP Genel Başkanı Özgür Özel,Manisa esnafı,atom karınca,Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek,Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay ,CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper,chp.org.tr

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel, CHP Manisa İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaret sonrasında Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek, Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay ve CHP Manisa İl Başkanı İlksen Özalper’le birlikte esnaf ziyareti yapan CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e Manisalılar yoğun ilgi gösterdi. Çarşı esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Özel, 484'üncü Uluslararası Mesir Macunu Festivali kapsamında düzenlenen bazı etkinlikleri de izledi.

Bir basın mensubunun esnaf ziyareti sırasında kendisi için kullanılan “Atom karınca” lakabını hatırlatması üzerine Özel, “2004’te öyle bir lakabım vardı. Şimdi yine mi diyorlarmış? Memnun olurum. Çünkü bana onu söylediklerinden sonra her şey çok iyi gitmişti. Şimdi yeniden ‘atom karınca’ diyorlarsa o iyi bir şey” ifadelerini kullandı.


CHP GENEL BAŞKANI ÖZGÜR ÖZEL MANİSA’DA - 3